Masz zamiar zakupić dom, gdyż twoi sąsiedzi nie dają za wygraną. A ty marzysz o spokojnym miejscu, gdzie będziesz robił to, na co masz ochotę. Zapraszał gości, urządzał wydarzenia rodzinne, wracał do domu po 22 i miał psa, który czasem zaszczeka.

Twoje obecne mieszkanie solidnie wyremontujesz, włożysz troszkę środków budżetu domowego. Sam zadbasz o czyste ściany, podłogi, włożysz trochę też swojej pracy, byś nie musiał wynajmować ekipy remontowej. To będzie dla ciebie oszczędzenie kosztów.

Gdy już mieszkanie będzie pięknie wymalowane, wyglancowane na błysk ty zamieścisz ofertę w internecie. Portali sprzedażowych masz do wyboru mnóstwo, a więc do dzieła.

Ten łakomy kąsek, którym było twoje M – 2 znajdzie w mig nowego lokatora. Ty w ten sposób zyskasz pieniądze na kupno nowego domu i nie musisz zapożyczać w banku wysoki kredyt hipoteczny.

Praca, jaką włożyłeś w remont mieszkania, zwróciła się obopólnie. Nowy lokator zyskał mieszkanie, a ty zyskałeś prywatność, bezpieczeństwo twoich dzieci. Teraz twoje dzieci mogą stawiać swoje rowery i zabawki na korytarzu, podwórko całe twoje bez u kąśliwych uwag twoich sąsiadów.

Ogłoszenie:

Słoneczne mieszkanie w centrum miasta, blisko poczty, posterunku policji, urzędu miasta, ciastkarni, lodziarni, basenu kąpielowego oraz parku.

Najważniejsze informacje:

Powierzchnia wynosi: 64 m 2,

Wyposażenie: kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje, w tym ciepła i zima woda, elektryka, centralne ogrzewanie.

Cena: 300000 tysięcy złotych.